RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pentru admin - !! Y!m marcopollo4julia !!! Preturi!1.| Maresal | 30 €/Luna |2.| General | 15€/Luna |3.| Colonel | 5€/Luna |4.| Maior | 3€/Luna sau locurile 1,2,3 din /top15 la sfarsitul luni |5.| Capitan | 1€/sau locurile 4 si 5 din/top15 la sfarsitul luni |6.| Soldat | Locurile 6,7,8,9,10 din/top15 la sfarsitul luni |

 

 Cerere unban zbiFFFFF

In jos 
AutorMesaj
sczZor




Mesaje : 1
Data de înscriere : 19/04/2013

Cerere unban zbiFFFFF Empty
MesajSubiect: Cerere unban zbiFFFFF   Cerere unban zbiFFFFF Icon_minitimeVin Apr 19, 2013 7:20 am

nick: zbiFFFFF
ip: 109.102.18.151
Steam IP : STEAM_0:1:42842623
Admin : LeMoN

Mi-a facut 3 poze, i le-am trimis pe Y!M, dupa care m-a banat, pe motiv ca as folosi COD! [in una din acele poze, dupa zisele lui, se vede ceva linie, fapt pentru care m-a banat, nu am o explicatie pentru ce se vede in acea poza, eu i-am dat-o asa cum era.. dar va asigur ca nu sunt codat Smile!] Rog sa se verifice cu atentie acele poze, pentru ca nu joc, si nu voi juca cu orice fel de cod!


(Pozele vi le poate arata LeMoN insusi, nu le pot posta pe forum, nu am 7 zile de la inscriere)

Va Multumesc ! Smile


P>S: Rog seriozitate, joc de foarte mult timp pe acest server, sub nick-ul ( scZ ) ! Thank's again !
Sus In jos
 
Cerere unban zbiFFFFF
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere Unban
» Cerere unban
» Cerere Unban.
» Cerere Unban
» Cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: Cerere Unban-
Mergi direct la: