RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pentru admin - !! Y!m marcopollo4julia !!! Preturi!1.| Maresal | 30 €/Luna |2.| General | 15€/Luna |3.| Colonel | 5€/Luna |4.| Maior | 3€/Luna sau locurile 1,2,3 din /top15 la sfarsitul luni |5.| Capitan | 1€/sau locurile 4 si 5 din/top15 la sfarsitul luni |6.| Soldat | Locurile 6,7,8,9,10 din/top15 la sfarsitul luni |

 

 ban dubios

In jos 
AutorMesaj
brusc_willis




Mesaje : 1
Data de înscriere : 28/12/2012

ban dubios Empty
MesajSubiect: ban dubios   ban dubios Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 9:30 pm

Salut

Am primit ban acum 2 zile de la adminul Lemon pe care sincer nu l-am mai vazut de cand joc pe serverul asta, adica de pe la inceputul anului. Mi s-au tot facut poze pana acum de catre diversi admini, poze pe care le-am trimis la cerere.
Acum 2 zile insa, adminul Lemon imi da slay si imi spune sa ii trimit pozele pe care mi le-a facut el candva. L-am intrebat frumos cand si pe ce harta si i le dau fara probleme. Evident, nu a stiut sa-mi spuna dar mai dubios a fost faptul ca trebuia sa intuiesc eu adresa lui de mess. Pai frate, imi zici sa-ti trimit pozele da UNDE SA TI LE TRIMIT????; SI CARE POZE CA AM UN FOLDER PLIN NUMAI DE PE JULIA.

In fine, daca binevoieste cineva sa-mi scoata banul: STEAM_0:0:14009532

Daca nu, sarbatori fericite si un an nou fara admini dubiosi!
Sus In jos
 
ban dubios
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: Cerere Unban-
Mergi direct la: