RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pentru admin - !! Y!m marcopollo4julia !!! Preturi!1.| Maresal | 30 €/Luna |2.| General | 15€/Luna |3.| Colonel | 5€/Luna |4.| Maior | 3€/Luna sau locurile 1,2,3 din /top15 la sfarsitul luni |5.| Capitan | 1€/sau locurile 4 si 5 din/top15 la sfarsitul luni |6.| Soldat | Locurile 6,7,8,9,10 din/top15 la sfarsitul luni |

 

 Salut Cerere Unban

In jos 
AutorMesaj
Marok




Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/07/2012

Salut Cerere Unban Empty
MesajSubiect: Salut Cerere Unban   Salut Cerere Unban Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 11:40 pm

Am si eu o problema, a primit ban pe numele "marok" , fratele meu .Eu tocmai am reinstalat windows-ul si Counter-Strike-ul a ramas in calculator, am uitat sa-l reinstalez, astfel cand adminul ia facut poza fratelui meu... care nu pricepe sa dea pozele sau unde sa le gaseaska si orikum nu putea sa le gaseaska pt ka nu aveam reinstalat counter strike si nu se salvau pozele. eu sunt Dr Love ;x joc pe srv de mult si var rog daka aveti placere sa imi scoateti banul de pe ip-ul acesta ... ca, se mai intampla sa ai pe cineva in familie sa joace si sa nu se priceapa la unele chestii minore ale cs-ul ..va rog scoateti-mi banul ca eu sunt un jucator vechi de pe server... O sa am grija sa nu se mai intample asta si am si reinstalat cs-ul, astfel pot sa va dau poze ori de cate ori imi faceti de aici in colo ...va multumesk!
Sus In jos
 
Salut Cerere Unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere unban
» Cerere Unban.
» Cerere Unban
» Cerere unban
» cerere Unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: Cerere Unban-
Mergi direct la: