RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pentru admin - !! Y!m marcopollo4julia !!! Preturi!1.| Maresal | 30 €/Luna |2.| General | 15€/Luna |3.| Colonel | 5€/Luna |4.| Maior | 3€/Luna sau locurile 1,2,3 din /top15 la sfarsitul luni |5.| Capitan | 1€/sau locurile 4 si 5 din/top15 la sfarsitul luni |6.| Soldat | Locurile 6,7,8,9,10 din/top15 la sfarsitul luni |

 

 unban wasd ^ Andrei

In jos 
AutorMesaj
wasd_andrei




Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/03/2012

unban wasd ^ Andrei Empty
MesajSubiect: unban wasd ^ Andrei   unban wasd ^ Andrei Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 9:42 am

Nume: Andrei
Nick Server: wasd ^ Andrei
Steam: wasd_andrei
ID: wasd_andrei
IP: 94.53.37.145
Adminul care mi-a dat ban: Tzep

Sa o luam cu inceputul , in data de 24/03/2012 ora 03:10 mi s-au facut 3 poze de adminul "Tzep" , a scris in chat id-ul pentru ai trimite pozele ceea ce s-a rezolvat si mi-a comfirmat ca pozele sunt ok , dupa aceea mai trec vreo 10 minute , harta fiind tot "fy_snow" se pune spectator si se uita pe mine , nu trec 3 minute si ma trezesc cu ban permanent pe motiv ca am wall.
Vreau sa vad si eu demo sau dovada ca aveam wall.
Iti sugerez sa te lasi de adminat "Tzep" , habar n-ai sa deosebesti un wall de sunet , daca ti-ai fi pus castile pe cap iti dadeai singur seama cum stiu pe unde vin aia , nu mergeau pe shift , faceau pasi , asta este clar chiar si pentru un copil ca nu este wall , data viitoare te-as ruga sa faci demo.
Acum nu depun plangere impotriva ta sa ti se scoata adminul dar poate vei primi un advertisment ceea ce este corect , data viitoare chiar te rog sa faci demo pentru a avea dovada impotriva plangerii playerului banat pentru ca asa este normal daca ii dai ban unuia pe care il crezi suspect de wall , omul poate face reclamatie ca vrea sa mai joace pe serverul asta , tu cum ii dovedesti ca a fost codat ? Pozele le aveti mai jos , chiar va rog sa nu se mai intample.
Va doresc sanatate la toti.
unban wasd ^ Andrei 44x7s7t3v
unban wasd ^ Andrei Et0yr232z
unban wasd ^ Andrei Mn1kcgavv
unban wasd ^ Andrei 4gbbeikk7
unban wasd ^ Andrei Zesdbu88t
Sus In jos
 
unban wasd ^ Andrei
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» UnBan Just Fun
» Unban S-Men
» Unban S-Men
» unban @did@s
» UnBan Here !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: Cerere Unban-
Mergi direct la: