RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pentru admin - !! Y!m marcopollo4julia !!! Preturi!1.| Maresal | 30 €/Luna |2.| General | 15€/Luna |3.| Colonel | 5€/Luna |4.| Maior | 3€/Luna sau locurile 1,2,3 din /top15 la sfarsitul luni |5.| Capitan | 1€/sau locurile 4 si 5 din/top15 la sfarsitul luni |6.| Soldat | Locurile 6,7,8,9,10 din/top15 la sfarsitul luni |

 

 Unban SedatiV

In jos 
AutorMesaj
SedatiV




Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/03/2012

Unban SedatiV Empty
MesajSubiect: Unban SedatiV   Unban SedatiV Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 4:03 am

Salut am primit pe 22.03.2012 ban de la admin:Tzep.Mi-a facut 3 poze dupa care mi-a dat un id de mess.am bagat id-ul care mi l-a dat el si nu a intrat.m-am intors pe server si i-am repetat sa intre pe mess sa ii dau pozle.nu a intrat si dupa 5 minute ma trezesc cu ban.deasemenea adaug ca am steam si mi l-am luat tocmai sa nu ma mai frece cu dami pozele ia pozele.Aveti link-ul cu imaginile luat mai jos
Mda am incert sa postez si linkurile cu imaginile luat de : "Nu puteti posta link-uri externe sau adrese e-mail in primele 7 zile de la inscriere. Va rugam sa contactati un administrator pentru mai multe informatii."

nume:SedatiV
ip:89.137.220.134
Sus In jos
 
Unban SedatiV
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unban S-Men
» Unban S-Men
» unban @did@s
» UnBan Here !
» UnBan Just Fun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: Cerere Unban-
Mergi direct la: