RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !

RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pentru admin - !! Y!m marcopollo4julia !!! Preturi!1.| Maresal | 30 €/Luna |2.| General | 15€/Luna |3.| Colonel | 5€/Luna |4.| Maior | 3€/Luna sau locurile 1,2,3 din /top15 la sfarsitul luni |5.| Capitan | 1€/sau locurile 4 si 5 din/top15 la sfarsitul luni |6.| Soldat | Locurile 6,7,8,9,10 din/top15 la sfarsitul luni |

 

 Cel mai de cacat server, cu cel mai de cacat forum

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
mihai^^




Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/04/2011

Cel mai de cacat server, cu cel mai de cacat forum Empty
MesajSubiect: Cel mai de cacat server, cu cel mai de cacat forum   Cel mai de cacat server, cu cel mai de cacat forum Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:09 am

Sa va explic de ce.... am facut o reclamatie acum 2 saptamani si nimeni nu s-a obosit nici sa imi raspunda macar....numai zic sa imi mai scoata si banul. .. oricum nu meritati sa joace nimeni pe serverul vostru cu cea mai proasta administrare...va convine ca faceti bani cu adminele dar nu va ganditi sa selectati cumva adminii astia care sufera de ei, punetiva in locul unui player simplu si o sa vedeti cum este...INVATATI SA CONDUCETI UN SERVER DE CS SI NUMAI DATI ADMINE LA COPII FARA BULETIN.
Sus In jos
ikks




Mesaje : 2
Data de înscriere : 21/06/2011

Cel mai de cacat server, cu cel mai de cacat forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai de cacat server, cu cel mai de cacat forum   Cel mai de cacat server, cu cel mai de cacat forum Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:26 am

+1, am primit si eu ban mai inainte pt k am facut din 1 runda 5-0 si cica aim Smile) WTF MAN !! doar admini fara buletin
Sus In jos
 
Cel mai de cacat server, cu cel mai de cacat forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cel MAI TARE server de CS ,, WAR3.GFZONE.RO
» Salutare (nou pe forum)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: RESPAWN.LALEAGANE.RO 32/32 ADMIN GRATIS LA YAHOO ID METY4FUM ! :: Cerere Unban-
Mergi direct la: